Mis on Basaari Ostukaitse?

Basaar kaitseb oma müüjaid ja ostjaid! Basaari Ostukaitse kehtib kõikidele ostudele, mis on tehtud äppi vahendusel.

Ostukaitse tagab, et tegeleme tekkivate probleemidega, hoiame silma peale paki teekonnal Sinuni ja ei lase kellelgi Sind tüssata!

Sa oled kaitstud, kui: 

  • Müüd oma tooteid ainult äppi vahendusel.
  • Müüd tooteid, mis on Basaaris lubatud (müüa ei või võltsinguid, kirjeldusest erinevaid tooteid, varastatud esemeid jms).
  • Lisad pakile õiged andmed ja kasutad meie saadetud SmartPOSTi uksekoodi, et pakki saata! Kõik vajaliku info leiad müügi korral oma emailist või äppi teadetest (kellukese ikoon).

Sa ei ole kaitstud, kui:

  • Müüd toote Basaariväliselt ehk toote eest ei makstud Basaaris (emaili teel kokkuleppimine, käest-kätte tehingud jms). 
  • Müüd keelatud tooteid.
  • Müüd immateriaalseid tooteid (piletid jms).

Kuidas Basaari Ostukaitse toimib?

Basar on usaldusväärne platvorm ning me kindlustame, et Sinu raha on kindlas kohas ja kaitstud. Basaar töötab deposiitmakse süsteemil, ehk kui Sulle tuleb teavitus müügist, siis on ostja juba raha meile hoiustamiseks üle kandnud. 

Kui ostja on Sinult paki kätte saanud ning seda ka kinnitanud (me näeme seda ka enda süsteemist, kui SmartPOSTi uks on avatud), siis vabastame meie summa ning see jõuab Sinu Basaari kontole. Basaari kontolt saad summaga teha Basaaris uusi oste või lasta selle enda pangakontole kanda.

Kui Sul on tootega probleeme, siis palun anna meile sellest teada 2 päeva jooksul paki kättesaamisest. 

Toodet on võimalik tagastada, kui toode ei vasta kirjeldusele (punaste kingade asemel saad mustad; toode on katki ja seda polnud kirjelduses märgitud).